rz

רמי זרנגר | צילום תדמית

חושבים שאתם לא פוטגנים? תנו לי להוכיח לכם את ההפך

שונאים להצטלם? נבוכים מול העדשה? לא יודעים לאן להסתכל? מרגישים שהמצלמה לא מראה מי אתם באמת?
אצלי תקבלו חוויית צילום אחרת, אווירה טובה שתוציא מכם את המיטב, ותמונות שמייצגות בדיוק את מי שאתם.

אני רמי, צלם שמתמחה בצילום תדמית מקצועי. במהלך השנים צילמתי שרים ונשיאים, כוכבי ספורט וכוכבות קולנוע, ואת אותו יחס ואותה הקפדה מקצועית אני אעניק גם לכם. אם אתם אנשי עסקים, מנהלים, יזמים, עורכי דין, מתווכים וכל מי שמעוניינים בתמונה באמת מוצלחת לפרופיל המקצועי או האישי שלכם,מוזמנים לפנות אליי

סטודיו צילומי תדמית

חלק מהמפתח לצילום תדמית מוצלח קשור לחלל בו מתבצע הצילום. זה קשור גם לאספקטים מקצועיים כמו תשתית התאורה או פינת האיפור במקום, אבל לא פחות מזה, זה קשור ל'אווירה'. אנשים ירגישו יותר נוח בחלל שמשדר אינטימיות נעימה. במילים אחרות, כאשר החלל אינטימי ומזמין המצולמים יפתחו יותר בקלות כלפי המצלמה והצלם ואפשר להרגיש את זה בתוצאה הסופית. בהקשר הזה, הסטודיו שלי בשכונת מונטיפיורי הטרנדית בתל אביב הוא הלוקיישן המושלם לביצוע צילומי תדמית. 

מחפשים צלם תדמית?

כצלם עם ותק של יותר מ-30 שנה הן בתחום האופנה, הן בתחום המגזיני והן בתחום צילומי התדמית, המשימה שתמיד עמדה ועדיין עומדת לנגד עיני היא: להוציא את המצולם הכי טוב שאפשר. כשזה מגיע לצילום תדמית, מעטים הצלמים בישראל שיש להם ניסיון ורקורד מוכח כמו שיש לי.

כמה זה עולה? עבור מי שמחפש בגוגל: 'צילומי תדמית מחיר' הכנו את המחירון:

מחירון – צילומים

צילום תדמית למתווך – צילום הדשוט + 2 תמונות מרוטשות  - 600 ₪

צילום תדמית קצר לוק אחד+ 2 תמונות מרוטשות  – 1000 ₪

צילום תדמית 3 לוקים + מאפרת + 6 ריטושים – 2000 ₪

צילום תדמית 6 לוקים + מאפרת + 12 ריטושים 3000 ₪

המחירים כוללים מע"מ

צילומי תדמית לחברות

אחד הדברים שאני מתמחה בהם הוא צילום תדמית לחברות. אם החברה שלכם נדרשת לצילומי תדמית לבכירי החברה עבור אתר החברה, רשתות חברתיות או שימושים אחרים, אני כנראה הכתובת. אני מבצע צילומי תדמית הן בסטודיו שלי (לבחירתכם סטודיו בתל אביב וסטודיו בכפר סבא) והן במשרדי הלקוח - איך שמתאים ונוח לכם. 

צילום תדמית לנשים

אני מחשיב את עצמי לפמיניסט שמאמין בשוויון מוחלט בין המינים.  אחרי שזה נאמר, כאשר יש באולפן מצולמת הרבה פעמים הדגשים בעבודת הצילום משתנים. בהכללה, נשים הרבה יותר מודעות למראה שלהן וגם עבודת האיפור משרתת לא רק צורך טכני אלא גם כלי לביוטי. לכן, כשאני מנהל סשן צילום תדמית לנשים, כמעט תמיד אסתייע גם במאפרת מקצועית ולעיתים גם בסטייליסטית. 

צילומי תדמית לעסקים

יש כמה גישות לביצוע צילומי תדמית לעסקים. יש מי שמעדיף את הגישה הסטרילית בה, במסגרת צילומי התדמית, מתקיימת 'חומה סינית' בין העסק למנהלים והעובדים המצולמים. בגישה זו הצילומים, בדרך כלל, יערכו בסטודיו ולא יהיה רמז לעסק בתוצאה הסופית. גישה אחרת היא הגישה המגזינית לצילומי תדמית לעסקים, בהם הצילומים יתבצעו בעסק עצמו ולעיתים אפילו בקונטקסט העסקי. חשוב לציין שאין גישה מומלצת, הכול תלוי בצורך, בקונטקסט העיצובי, בנסיבות  והעדפה ספציפית של הלקוח. אני עתיר ניסיון בשתי הגישות ונהנה לצלם הן צילומי פורטרט לעסקים בגישה הסטרילית והן בגישה המגזינית. 

צילומי תדמית לעורכי דין

אחד הסקטורים שעבורו צילומי תדמית לעסקים הם עניין כמעט מחייב, הוא הסקטור המשפטי. מרבית הלקוחות הפוטנציאלים של עורכי הדין יפגשו בהם בפעם הראשונה במרחב הווירטואלי, באתר האינטרנט או חשבון הפייסבוק שלהם. עבור לקוח שמחפש ייצוג או ייעוץ משפטי, המפגש הוויזואלי הראשון עם עורך דין יגדיר את המשך הדרך. לכן תמונת הפורטרט העסקי חייבת לשדר תכונות כמו אמינות, ביטחון, יושרה וכריזמה. בצילומי תדמית לעורכי דין לא כדאי לזלזל או לחפף. מצד שני, אם אתם קוראים את השורות האלה, כנראה שהגעתם למקום הנכון.

אין מצולמים לא פוטוגניים!

הרבה אנשים מסתובבים בתחושה שאין מה לעשות, הם פשוט לא פוטוגניים. הניסיון שלי בעשרות השנים שאני מצלם הוא שזה פשוט לא נכון. נקודת המוצא שלי כצלם היא שאני אוהב אנשים וגם המצלמה שלי אוהבת אנשים. עסקתי שנים בצילום אופנה ובצילום חדשות וגם בתחומים האלה מה שבסופו של דבר הכי מעניין אותי זה בני האדם – וזה מה שאני מביא איתי כשאני ניגש לצילומי פורטרט.  בין אם זו יעל בר זוהר או אביב גפן, שמעון פרס או ביבי נתניהו אני תמיד מוצא את הרגע הנכון של ה'קליק'.

באים ליהנות

חשוב לי שהמצולמים גם ייהנו מהדרך.  בחרתי למקם את הסטודיו שלי בשכונת מונטיפיורי הטרנדית בתל אביב - 5 דקות מתחנת הרכבת השלום למי שמגיע מחוץ לתל אביב. הסטודיו מעוצב בסגנון גראנג'י-אינטימי ויש בו אווירה מושלמת לחקירה והנצחה של רגעים מושלמים.

אני עובד יחד עם מאפרת (ובמקרה הצורך גם מעצבת שיער) ולרוב אחרי סשן נינוח של שעתיים-שלוש יהיה לכם סט מושלם של צילומי פורטרט ותדמית. רגעיםמושלמים.

קיימת גם אופציה של סטודיו נייד עבור מי שחשוב להם להיות מצולמים בסביבתם העסקית או עבור צילום מרוכז של מנהלי או עובדי החברה. כך, למשל,אני נוהג לעשות מדי שנה עם חברת התרופות MSD, שמעדיפה שהנהלת החברה תצולם במטה החברה, וכך עשיתי לאחרונה עם שותפי משרד עורכי הדין זיסמן, גייר אהרוני.

המנהלים הבכירים של תנובה, Yes, פלאפון ובנק דיסקונט כבר מכירים את הסטודיו שלי מבפנים, גם אתם מוזמנים לבוא ולגלות שאתם הרבה יותר פוטוגניים ממה שחשבתם.

״ תמונה היא ביוגרפיה של רגע״
- ארט שי -

"רמי הוא הצלם הקבוע של הנהלת הבנק בערך 10 שנים ובמסגרת זו הצטלמתי אצלו כבר פעמיים. הגעתי להצטלם בסטודיו בכפר סבא היה מקצועי, יעיל וברוח טובה אין ספק שהאינטימיות של הסטודיו עובדת. מבחינת התוצאה הסופית של התמונות אני מאוד מרוצה"

 

אסף אלדר

סמנכ"ל תפעול ונכסים בבנק דיסקונט

DSC05709-2

 "את רמי הכרתי על סט צילומים כחלק ממהלך יחסי ציבור עבור פרויקט .SpaceIL בתור מי שייצגה את אחד המשקיעים המובילים בפרויקט והיתה חברת דירקטוריון בו, היה לי ברור כי נדרשים מהלכים שיווקיים משמעותיים. עשינו הפקת צילומים בהשתתפות סלבריטאים מובילים בישראל ורמי היה הצלם. אחרי ההתבוננות מהצד, על דרך העבודה שלו עם ידוענים כמו אביב גפן, מיכל אנסקי או יהודה לוי, ידעתי שאם אי פעם ארצה להצטלם, רמי יהיה האיש! אחרי שנים בהן שימשתי בתפקידי ניהול בכירים כשכירה, החלטתי לצאת לדרך עצמאית ועשיתי מעבר לעולם היזמות (הקמת חברה, גיוס VC ועוד) והייתי זקוקה לתמונות איכותיות לטובת יח"צ ופלטפורמות שונות כמו לינקדאין. יצרתי קשר עם רמי והגעתי לסטודיו שלו. רמי ממגנט ברמה האנושית ויש לו עין בלתי רגילה לתפוס רגעים והבעות. רמי יודע להקשיב ונותן לך תחושת בטחון והנאה ברגעים שלרובנו פחות נוחים. רמי הקדיש לי כמה שעות טובות בהן עשינו כמה סטים של צילומי תקריב וצילומי גוף. בחרתי כ - 11 תמונות שלאחר הבחירה עברו ריטוש פיניש דיגיטלית, והתוצאה – בדיוק כפי שרציתי: אני במדויק!"

עורכת הדין עינת ברקוביץ

יזמת בתחומי החברה והטכנולוגיה

A66I8985

 "כבר למעלה מעשר שנים שרמי הינו צלם הבית של המשרד שלנו. הן באירועים והן כשצריך לרענן את צילומי הדיוקן של הצוות במשרד. בכל פעם שאני צריכה תמונות דיוקן של עורכי דין חדשים בפירמה, אני יוצרת עמו קשר והוא מגיע ליום צילומים מרוכז. רמי הוא צלם מאוד מקצועי ובעיקר מאוד קשוב למצולמים. הוא לא ממהר ונותן לכל מצולם את הקצב שלו להיפתח ויצלם בלי הגבלה עד שהמצולם יהיה מרוצה. במהלך הצילומים הוא משרה אווירה מאוד רגועה, כשצריך לעשות פוטו שופ הוא יעשה פוטו שופ ופשוט כיף לעבוד איתו"

מירב שחר

מנהלת משרד עורכי הדין 'זיסמן, אהרוני, גייר'

zismantrip11-09-19-47

לקוחות

בנק דיסקונט  | בנק בינלאומי | בנק איגוד | תנובה | Yes | Innovopro

NSO | MSD IASRAEL | Hot | בזק בינלאומי | משרד  עורכי דין זיסמן אהרוני גייר 

משרד עו"ד רובין שמואלביץ  | החברה הכלכלית לפיתוח כפ"ס | משרד עורכי דין גולדפרב זליגמן 

פסגות – בית השקעות | שיכון בינוי | ילין לפידות – בית השקעות  | משרד מבקר המדינה | ניר ברקת | גק בלנגה –יועצים בע"מ

    תהיו בקשר

    טלפון : 052-2806490

    טלפון : 052-2806490

    Site Design & development by HOMAGE